O nás

Jsme rodinná firma z Vysočiny a grilování je naše srdeční záležitost. Vyrábíme designové zahradní krby z odolných cihel a nerezu.

POMŮŽEME VÁM VYTVOŘIT PRÁVĚ TO VAŠE SRDCE ZAHRADY.

Majitel, designér, montér, zákaznický servisKarel Pejchar

Co jsem zač?

Strojní inženýr

Během studia a práce na Strojní fakultě jsem se naučil vše kolem návrhování produktů, volby vhodných materiálů a jejich vlastností, funkčnosti výrobků a jejich životnosti při pravidelném používání.

Segment manager

Pracoval jsem ve firmě na výrobu nerezových komponentů pro potravinářství. Tam mi nerezová ocel přirostla k srdci a já pochopil, že je to ideální hygienicky nezávadný materiál pro styk s potravinami.

Kamnář

V rámci dalšího vdělávání jsem získal profesní kvalifikaci: Kamnář montér topidel.

Díky tomu dokážu zařídit, aby u našich zahradních krbů vše správně fungovalo a vy si mohli nerušeně užívat pohodu při posezení s rodinou nebo přáteli.

Komunikace, administrativa, zákaznický servisMarkéta Pejcharová

Kdo jsem?

Inženýrka ekonomie

Tabulky, čísla a papíry, to je moje. Starám se o to, aby se k vám všechny potřebné informace dostaly včas a přehledně.

Mám na starost hladký průběh objednávek, odpovídám na vaše zprávy, komunikuji s vámi na facebooku, píšu články na blog a mluvím do designu našich krbů :-)

Co nás zahřeje u srdce?

  • setkání s rodinou a přáteli,
  • čas strávený venku,
  • plápolající oheň
  • dobré jídlo a pití.

Proto první věc, kterou jsme si koupili dohromady, byl malý kempingový gril. Po nějakém čase se naše nároky na grilovací vybavení zvýšily, a tak jsme hledali pořádný kvalitní zahradní krb.

Vysnili jsme si krb, který nám bude vyhovovat ve všech parametrech, jako je dispozice, barevná kombinace, funkce, vybavení ale i odolnost materiálu. Bylo pro nás důležité, aby se nám oběma líbil, hodil se k naší nové pergole a dotvářel na zahradě příjemné místo k posezení a odpočinku. Zároveň nám šlo o jednoduchou obsluhu a možnost přípravy nejrůznějších dobrot.

Tak dlouho jsme hledali, sepisovali a kreslili, až vznikl náš jedinečný zahradní krb, srdce naší zahrady.

CHCEME, ABY I VAŠE ZAHRADA VYPADALA PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

 

NAHLÉDNĚTE DO KATALOGU A VYBERTE SI VLASTNÍ KRB